Blog

Zdalne zarządzanie światłem - nowoczesność pod naszymi dachami

Zdalne zarządzanie światłemŻyjemy w świecie smart. Korzystamy ze smartphone'ów, oglądamy programy na smart telewizorach. Cała przestrzeń wokół nas zyskuje nowy rodzaj inteligencji. A gdyby tak również nasze domowe światło mogło być samo z siebie nieco bardziej smart?

Więcej…

   

Większa powierzchnia firmy z halą stalową

Hala stalowaPlanujesz rozbudowę firmy? A może chcesz mieć pewność, że w przyszłości większa powierzchnia będzie na wyciągnięcie twojej ręki? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na hale stalowe.

Więcej…

   

Metalowe regały a ich zastosowanie

Metalowe regałyWśród mebli, które wykorzystujemy w swoich domach i firmach istnieją te, które cieszą się naprawdę wysoką funkcjonalnością i mogą być zastosowane praktycznie wszędzie.

Więcej…

   

Przebieralnia basenowa - jak ją zagospodarować i wyposażyć?

Szafki basenoweWyjście na basen jest dla wielu osób przyjemnością. Relaks po dniu wypełnionym obowiązkami w przyjemnie ciepłej wodzie, to jedna z lepszych form spędzenia wolnego czasu. Nie zawsze jednak wyobrażenie pokrywa się rzeczywistością - za mocno chlorowana woda, tłoczno na pasach pływackich i zaniedbane przebieralnie. To może mocno zniechęcić do ponownego przyjścia w takie miejsce.

Więcej…