Blog

Jagodowy zagajnik - dekoracje do domu

Jagodowy zagajnikDekoracje z Jagodowego zagajnika. Co tworzy dom? Czy to tylko budynek wypełniony meblami i sprzętami? Dom to przede wszystkim ludzie, którzy w nim mieszkają: panujące między nimi relacje, ich sprawy i problemy. Można jednak sprawić, aby budynek, który zamieszkują, stał się wyjątkowym i przyjemnym miejscem.

Więcej…

   

Dekoracyjne oświetlenie w aranżacji wnętrz

Dekoracyjne oświetlenieO charakterze wnętrza decyduje w ogromnym stopniu zastosowane w aranżacji oświetlenie. Wpływa nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również jego estetykę. Szeroki wybór opraw oświetleniowych i postęp technologiczny stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych, w tym także tych, gdzie oświetlenia ma charakter dekoracyjny.

Więcej…

   

Dokarmianie ptaków zimą - o czym musisz pamiętać?

Karmnik dla ptakówZima to dla ptaków bardzo trudny okres. Ich pożywienie znajduje się wtedy pod grubą warstwą śniegu, co sprawia, że nasi skrzydlaci przyjaciele mają do niego utrudniony dostęp. Właśnie dlatego każdej zimy chętnie je dokarmiamy.

Jak to robić, aby im pomóc, a nie zaszkodzić? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Więcej…

   

Folia bąbelkowa - zastosowanie

Folia bąbelkowaW połowie ubiegłego wieku wszedł na rynek niezwykły materiał, bez którego dziś trudno byłoby się obejść. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może bardzo niepozorny i prosty, jego właściwości sprawiły, że na stałe zagościł w naszym codziennym życiu. Stosowany dziś powszechnie w wielu branżach, a także na użytek prywatny, znacznie ułatwia wiele czynności. Nie tylko znalazł zastosowanie praktyczne, ale dostarcza też swoistej rozrywki, która jest niezwykle wciągająca i cieszy się ogromną popularnością. O czym mowa? Oczywiście o folii bąbelkowej, która tak bardzo zachwyciła ludzi, że postanowili ustanowić na jej cześć święto Bubble Wrap Appreciation Day (Dzień Uznania dla Folii Bąbelkowej).

Więcej…