Blog

W jaki sposób powstają hale stalowe?

Hala stalowaHale stalowe są coraz częściej wykorzystywane jako magazyny, chłodnie, pomieszczenia produkcyjne, handlowe, usługowe, wystawcze czy do organizacji imprez oraz zawodów. O ich popularności przesądzają niższe koszty i szybsza budowa niż w przypadku budynków murowanych. Jakie są etapy powstawania hali stalowej?

Więcej…

   

Hale przemysłowe. Zalety zastosowania w firmie produkcyjnej

ProdukcjaKonstrukcje stalowe doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne. Są stosunkowo tanie, oferują dużą funkcjonalność i łatwo przystosować je do specyfiki działalności danej firmy.

Więcej…

   

Najmodniejsze Kolory roku 2019

Modne kolory w 2019 rokuZ okazji nadejścia nowego roku amerykański Pantone Color Institute zaprezentował zestawienie kolorów, które są spójne trendami, ale również z panującymi nastojami społecznymi oraz zmianami na świecie.

Więcej…

   

Energia dla domu - jak zmniejszyć rachunki za prąd?

Rachunki za prądEnergia elektryczna w domu prywatnym jest potrzebna praktycznie do wszystkiego. Trudno wyobrazić sobie nasze codzienne życie bez prądu, oświetlenia, telefonów i telewizorów, pralki, lodówki i zmywarki. Wysokie zapotrzebowanie na energię elektryczną powoduje, iż rachunek, który otrzymujemy co miesiąc jest najwyższy spośród wszystkich pozostałych stałych opłat miesięcznych. Życie współczesnego człowieka niemożliwe bez energii elektrycznej, ale czy można znaleźć sposób na obniżenie rachunku za prąd?

Więcej…